Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK

IAMSport
Już w tym momencie warto stwierdzić, iż w minionym okresie znaczne zamieszanie na polskim rynku ofert kredytowych dokonała informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Fachowcy wskazują na okoliczność, iż coraz większa grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i zawodowych konsultantów pożyczkowych nie ma w tym choćby minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany strategii przekazywania kredytów przez rodzime banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt pozyskiwał w zasadzie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do widocznego zwiększenia zadłużeń przeterminowanych, innymi słowy tego typu które to były w sposób wadliwy spłacane. W tej chwili polityka kredytowa jawi się być o wiele mocniej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest stosunkowo trudne i z tym wypada łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak nader atrakcyjna. pozyczki prywatne bialystok

Pełno osób, które to nie orientuje się w problematyce finansów może z pewnością zapytać „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego istnieją spore różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona relatywnie mniejszymi formalnościami.