Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK

pozyczki pod zastaw domu
Już teraz warto oznajmić, iż w minionym okresie zauważalne zamieszanie na naszym rynku ofert finansowych poczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Profesjonaliści wskazują na okoliczność, że coraz większa grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zadłużeń poza systemem bankowym.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Dla nas jako dla długoletnich i zawodowych doradców kredytowych nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję modyfikacji polityki udzielania kredytów przez rodzime banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt pozyskiwał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem widocznego podwyższenia zadłużeń przeterminowanych, to znaczy tego typu które to były w sposób nieprawidłowy obsługiwane. W tym momencie polityka kredytowa zdaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Zdobycie kredytu w banku jest stosunkowo trudne i z tym należy wiązać to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezwykle atrakcyjna.

Dużo ludzi, które to nie orientuje się w problematyce finansów jest w stanie z całą pewnością zapytać „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Abstrahując od tego istnieją poważne różnice w formalnościach jakie musimy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona relatywnie mniejszymi formalnościami.